Zobacz czyj to numer

Komórki pojawiły się na świecie już mnóstwo miesięcy temu, a i tak dalej są wyjątkowo znanymi sprzętami. Wszyscy telefonują z nich praktycznie bezustannie, aby skontaktować się z przyjaciółmi, przesłać do nich sms-a lub usłyszeć znajomy głos. Niestety, nawet popularne komórki mogą być nierzadko jakimś niebezpieczeństwem, bo z nich korzystają także bandyci i naciągacze. Oni telefonują z obcych numerów, jakie jednak można dość szybko rozpoznać.

Oczywiście najłatwiej byłoby zatelefonować pod wybrany numer, jednakże często tego typu czyn nie będzie zbyt pożyteczny. Jeśli on nie działa, bo dzwoniący nie odbiera, należy w inny sposób sprawdzić, do kogo należy ten numer. Czasami wystarczy więc wpisać numer telefonu do wyszukiwarki internetowej i wejść potem na różnorodne strony, aby poznać rozmówcę. Istnieją już nawet specjalne strony wirtualne, jakie mieszczą u siebie niemalże wszystkie dziwne numery, piszą o nich i stawiają im noty. Każdy powinien z tych stron zrobić użytek, a nawet własnoręcznie napisać opinię o niebezpiecznym numerze. A jeżeli nawet taka strona nie posłuży danej osobie, a tę osobę dalej będą nękać głuche telefony, zawsze może ona zgłosić się na policję. W pewnych momentach z pewnością powinno się tak zadziałać, by dowiedzieć się, co to za numer dzwonił oraz poznać dane osobowe nieznanego dzwoniącego. Głuche telefony nigdy nie są przecież niczym dobrym, dlatego warto z nimi walczyć.

W dzisiejszych latach niemalże wszystko da się już spokojnie załatwić. Nawet pozornie obce numery można błyskawicznie rozpoznać, aby osądzić, czy są one na pewno niegroźne. W tym celu wystarczy odwiedzić odpowiednią stronę internetową, zatelefonować pod nieznany numer albo nawiązać kontakt z policją.

W jaki sposób wyszukać numer telefonu który do mnie dzwonił?

Rejestrujesz znany ci dzwonek własnego telefonu komórkowego, lecisz do sprzętu, odbierasz, a odpowiada ci martwa cisza. Sądzisz, że dzwoniący się omylił, ale nieznany numer dzwoni ponownie, a sprawa zaczyna się potem ponawiać, a Ty zastanawiasz się kogo to numer telefonu. Takie wydarzenia powinny cię przestraszyć przynajmniej tak, byś sprawdził nieznajomy numer telefonu. Dokonasz tego bardzo szybko i bezproblemowo.

Na początku połącz się z Internetem, a potem wkrocz do internetowego świata, bo to właśnie z niego będziesz zmuszony zrobić użytek. Odnajdź witrynę wirtualną trudniącą się odnajdywaniem oraz komentowaniem numerów, a potem spojrzyj na nią i dowiedz się, jak można ją wykorzystać. Niezwykle szybko doinformujesz się wtedy, jak wyszukać telefon który do mnie dzwonił, więc zadziałasz tak jak trzeba. Wpiszesz dzwoniący do ciebie numer do właściwej komórki umieszczonej na portalu, a następnie w odpowiedzi uzyskasz informacje na temat posiadacza konkretnego numeru. Pewne z nich są pisane przez samych właścicieli portali, a inne przez zwykłych internautów, jacy otrzymywali identyczne, ciche połączenia. Wysłuchaj ich, a odkryjesz własnego intruza.

Stron opisujących wszystkie numery komórek jest naprawdę wiele, więc będziesz mógł automatycznie skorzystać z kilku z nich, aby zdobyć ogromną ilość informacji. Zanalizuj je i samodzielnie wywnioskuj, do kogo przynależy numer, jaki nieustannie do ciebie telefonuje.